Pliki cookies

Nasz system używa Plików cookies w celu dostosowania naszego serwisu WWW do Twoich potrzeb.

Zamknij

<>

3M Gąbka polerska zielona PERFECT-IT

3M Gąbka polerska zielona PERFECT-IT

3M Gąbka polerska zielona PERFECT-IT

Kod produktu:50487
Marka:3m
Dostępność:1

3m

Cena brutto 85,00 PLN

Opis produktu

Używaj 3M™ Perfect-It™ piankowej podkładki polerskiej do wygładzania rys piaskowych, polerowania przy niskich prędkościach i szlifowania, aby uzyskać wysoką wydajność na każdym etapie procesu polerowania. Stosuj jako część 3M™ Perfect-It™ systemu do wykańczania farb, aby uzyskać wydajniejsze polerowanie i lepsze rezultaty końcowe.

Uzyskaj wysoką wydajność na każdym etapie procesu polerowania, używając 3M™ Perfect-It™ piankowych podkładek polerskich do wygładzania rys po szlifowaniu i śladów po szlifowaniu, polerowania z małą prędkością i usuwania wtrąceń. Nasze dwustronne podkładki są zaprojektowane z wzorami w piance, aby utrzymać więcej związku i ograniczyć zawiesiny, dla większego kontaktu z powierzchnią i większą wydajność, jednostronne podkładki są wyposażone w system mocowania Hookit ™ dla łatwych zmian. Praca z utwardzonym, twardym lub średnio wykończonym lakierem, usuwaniem wtrąceń, usuwaniem rys lub uszlachetnianiem zarysowań po użyciu P1200 lub drobniejszych zarysowań od piasku - nawet w ograniczonych przestrzeniach. Podwójne 3M™ Perfect-It™ piankowe podkładki polerskie posiadają płytkę środkową, która zwiększa trwałość. Współpracują one z naszym adapterem Quick Connect do polerek, który posiada gwint 5/8 cala do szybkiego blokowania i centrowania padów do szerokiej gamy standardowych polerek obrotowych. Można je odłączyć równie szybko, aby szybko zmienić podkładki.

 

  • Uzyskaj łatwą wymianę za pomocą systemów mocowania 3M Hookit™ i Quick Connect
  • Zapobiega rozpryskom, co pozwala uzyskać szybsze i czystsze efekty końcowe dzięki piankowej konstrukcji, która zatrzymuje w sobie środek polerski
  • Średnice tak małe jak 3" dla dokładności w ciasnych przestrzeniach lub małych obszarach
  • Główny element 3M procesu polerowania z oznaczeniem kolorami

Kontakt

sklep@lakierniczy24.pl
+48 32 231 00 35

Pytanie? Napisz!